#1 2007-09-20 19:47:50

Piekn I

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 4
Punktów :   

Atak bez sojuszu

Witam pszepraszam wiem powinienem zgłosić ale w pracy zalogowałem się do gry dostałem widomość od LILI23,  że jestem njbliżej i przekazuje mi z jednej osady surowce a z drugiej mogę sobie atakiem zabrać reszte wojska tam nie ma może jeszcze dziś zgłosi zamknięcie konta i wychodzi z gry nie robiąc nikomu krzywdy pozyskałem troche surowca i punkty OFE. Miałem mało czasu żeby to ogłosić na forum a po południu wyprawialiśmy Córkę do Anglii (jest tam już 3 lata).
Proszę o radę mam sąsiada skubie mnie minimum raz, dwa razy dziennie Jasseji ma trzy osady 665 popa i nie jest w żadnym sojuszu na propozycje dobro sąsiedzkich stosunków wulgarnie mnie wyzwał i zakończył temat co mam robić zbroić się na maksa i zniszczyć ?

Offline

 

#2 2007-09-20 20:04:50

lotr11

Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 39
Punktów :   

Re: Atak bez sojuszu

bedzie trzeba porozmawiac na ten temat, sek w tym ze ma dobrych duuzych znajomych

Offline

 

#3 2007-09-21 08:55:57

Jasseji

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-09-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: Atak bez sojuszu

ja wyzwalem ?



to bylo pytanie na teksty typu "oddaj albo sobie odbiore lub sie przylacz to nie odbiore" - odpisalem cytatem mlodszego rodzenstwa "sojusz albo wpierdol, tak?"

czlowieku, placzesz jak nie wiem co...

btw - ktos tu pisal ze ma 40% surowki dziennie z farm

mam sam moze 30% tego co wydaje z wlasnej produkcji - reszta to farmienie

thx za info o LILI23 - wlasnie wyslalem na zbiorke

co do kartelb - super farmy z nich

nie wysylam wojska na farmy po 2-3k surowki - minimalny utarg z jednego ataku to jakies 6-9k kazdego surowca

Porada dla was: nie plakac - pokazcie ze sie potraficie postawic - elephant mi pokazal jakiego ma znajomego i (na razie) daje mu spokoj (aczkolwiek juz jego znajomy pozbyl sie armii - trzymal pechowo po kawalku w 4 wioskach - latwo poszlo)

Ostatnio edytowany przez Jasseji (2007-09-21 08:59:55)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl