POLSKA

POLSKA

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-09-21 09:07:54

Jasseji

Zbanowany

Zarejestrowany: 2007-09-21
Posty: 5
Punktów :   

Propozycja układu

Moge zostac u was ale:

1. zrywacie uklady z kartelb i niszczymy ich
2. Sojusz PAT NW i ich podsojusze nie beda was atakowac
3. trzymamy wojska w jednej osadzie - najlepiej jakis 15-cropowiec -  w ktory caly sojusz laduje kase (mam taki, wlasnie spichlerz leci max w gore no i pola)
4. ja koncze farmic was

Ta gra jest gra agresywna - trzymanie slabszych sojuszy w szachu jest kluczem do przetrwania

Offline

 

#2 2007-09-21 19:30:23

lotr11

Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 39
Punktów :   

Re: Propozycja układu

nie widzisz ze my gramy dla przyjemnosci, nie podoba mi sie fakt jak starasz sie nas ustawiac, masz kolegow ktorzy chronia twoja osade wiec czujesz sie pewny, my niestety takowych nie mamy i niestety nie mozemy sie nimi podpierac jak ty to  robisz , mamy jako taki lad w sojuszu i nie chce by sie cos zmienilo wiec jak ci sie nie bedzie podobac to mozesz nas opuscic, pamietaj ze to jest tylko moje zdanie na ten temat, a kazdy tutaj ma prawo sie wypowiedziec. tak dziala nasz sojusz. mam nadzieje ze zrozumiales

Offline

 

#3 2007-09-21 20:49:02

ASTERIX_1987

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 26
Punktów :   

Re: Propozycja układu

Nie wiem o co ci chodzi wstąpiłeś do naszego sojuszu i jakieś dziwne tezy nam piszesz, jeśli chcesz możesz odejść......ludzie grają tu dla przyjemności poznają nowych ludzi rozmawiają ze sobą nawiązują koleżeństwo a później zawierają sojusz tak i jest z nami......przecież   jak byśmy robili jak ty mówisz to byli jak roboty bo rób wojów i ładuj je tam itd.....nie podoba mi się to a najbardziej 4!!.....Gra i jest może agresywna ale zależy jak kto ją widzi, i jak w nią gra....i proszę nie straszyć nas.....bo jeśli ma się kolegów którzy grają na tym serwerze od początku to jest łatwo....

Offline

 

#4 2007-09-21 20:49:22

miss_walery

Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 36
Punktów :   

Re: Propozycja układu

Nie podoba mi sie fakt ze ktos do nas wchodzi bez zapowiedzi i jeszcze do tego zaczyna od samego poczatku siac zamet.
Niestety Sojusz Kartelb sam zerwal sojusz z nami i mozesz sobie go farmic do woli.
Jesli chcesz zostac to zostan, jak nie to nikt ciebie tu sila nie trzyma.
Ten sojusz jakos sobie do tej pory radzil, fajnie nam sie razem gra i nie mamy ochoty sie klocic.

Offline

 

#5 2007-09-22 03:04:38

slawusz

Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 26
Punktów :   

Re: Propozycja układu

Hmmm... Ciekawa ta teoria Jasseji. Jeśli by miał się jej trzymać, to powinien odesłać wojsko do lotra11 - który ma z nas największą armię. I powinien łożyć haracz Łotrowi na rozbudowę jego wojska.
Jeżeli Jasseji tak uczyni, to ja się też zastanowię.

A póki co, skoro Jasseji ma takie ambicje i jest w naszym sojuszu niech się wykaże i solidarnie podeśle zboża ile może, albo swoją konnicę na godz. 20.15 i się wykaże. O 20.37 czeka mnie duży atak z 50 katapultami.
Na razie wspierają mnie cały sojusz - oprócz Jasseji, Maciek2000 i ATTYLLA.

Acha, moje spichlerze pomieszczą już prawie 150.000 jednostek zboża. Jestem pod wrażeniem.

Offline

 

#6 2007-09-28 11:18:42

dorota27

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: Propozycja układu

Witam,
gracz : Jasseji - ma racje.
Wszytko zalezy od tego w jaki sposob chcecie grac :
1). pokojowo - rozwijac sie i sobie grac dla przyjemnosci - dobra zabawa
2). brac udzial w budowie CUDo - czyli osiagnac cel gry

W drugim przypadku - tylko w gre wcodzi bardzo agresywny sposob gry i bardzo dobre zorganizowanie sojuszu. Bardzo duzy rygor i dyscyplina kazdego gracza.

W pierwszym - farmimy sobie, zakladamy osady podpisujemy pakty, razem sie bronimy, rozwijamy i mamy super zabawe.

W zaleznosci jaka droge wybierzecie - to wybieracie odpowiednia strategie dla gry.

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl