POLSKA

POLSKA

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-09-17 20:18:04

slawusz

Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-17
Posty: 26
Punktów :   

PODSTAWY FARMIENIA

1/ Gracze mający mało wojska lub obawiający się strat powinni rozejrzeć się za osadami które od wielu dni nie zmieniają popa, lub w ostatnich 2 dniach były najeżdżane. Daje to gwarancję, że tam nie ma wojska i można bezpiecznie je najeżdżać. Takie osady grabimy codziennie!!!

2/ Do farm Galów należy wysyłać wojsko razem z tropicielem - bo Galowie mogą zastawiać pułapki, a tropiciel potrafi je ominąć.

3/ Zanim najedziemy osadę sprawdzamy czy nie jest ona drugą lub trzecią osadą jakiegoś dużego gracza!!! Bo można się naciąć...

4/ Na farmy liczące ponad 120 popa zawsze najpierw wysyłamy tropiciela i czekamy na jego raport. Znam gracza który ma 170 popa i ponad 500 woja - lepiej więc posłać wcześniej tropiciela.

5/ Na dalej położone farmy wysyłamy tylko jednostki konne - w zasadzie nie mieszamy jednostek, gdyż to bardzo spowalnia operację! - Długo wędrują na miejsce, wolno wracają.

6/ Jednostek pieszych używamy do zbiorów na pobliskich farmach.

7/ Jeśli spodziewamy się ataku, a nie mamy czym się bronić możemy całe wojsko wysłać do innej osady lub na farmę na tyle daleko, by nasze wojsko wróciło już po ataku - w ten sposób go nie stracimy.

8/ Farmienie to nie rabunek. To zapobiegane marnotrawstwu. Po prostu szkoda surowca który marnuje się w magazynach innego gracza, a nam jest potrzebny.


FARMIĆ SIĘ OPŁACA - I WARTO SZUKAĆ DOBRYCH FARM. KAŻDEGO DNIA MAM PRAWIE 40% PRODUKCJI SUROWCÓW Z FARMIENIA. JA OBECNIE WYSYŁAJĄC 200 JEDNOSTEK JAZDY MAM Z KAŻDEGO WYPADU OD 1500 DO 2500 KAŻDEGO Z SUROWCÓW!!!

Ostatnio edytowany przez slawusz (2007-09-19 12:12:21)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl